23.8" FHD IPS MV238FHM-N60 non-touch LCD displej
Kód: 882
Zvyčajne 3-8dní (1 ks)
Uhlopriečka 23,8"
Rozlíšenie 1920x1080 FHD
Povrch: Matný
Dotyk: NIE
Podsvietenie: LED
Zapojenie 30 PIN LVDS
Typ IPS
Frekvencia 60Hz
16,7M / 72% NTSC